Aiandusliidu Foorum - Registreerimine

Üldised reeglid

- Me soovime, et kõik postitused oleksid konstruktiivsed ja teemakohased.
- Me jätame endale õiguse kustutada postitused, mis on ebasündsad või muul moel rikuvad foorumi reegleid. Vahete-vahel võib juhtuda, et kustutame terve teema, sealhulgas ka Teie postituse, mis võis olla täiesti korrektne ja reeglitepärane.
- Lõbutsemine on tore, kuid püüdke olla viisakas ning positiivne. Me ei tsenseeri Teie postitusi, kuid võime reageerida postitustele, mis võivad esile kutsuda probleeme.
- Foorumis ja privaatsõnumites on keelatud rünnata teisi kasutajaid või foorumi meeskonna liikmeid.
- Me võtame endale õiguse kasutajad, kes meie reegleid eiravad või muul moel foorumi tegevust häirivad, foorumi liikmete hulgast välja visata. Me üritame olla õiglased ning edastame enamikel juhtudel kõigepealt hoiatuse.
- Kui sul on probleeme meie teenuste, reeglite või meeskonnaga, siis kasuta sellest administraatorile teatamiseks privaatsõnumit või e-posti. Kõik moderaatorid ja administraatorid on kasutajate nimekirjas näha. Me võtame kaebusi tõsiselt ja püüame neid igati lahendada. Palun saage samas ka aru, et administraatorid ja moderaatorid on tavalised inimesed, kes ei jälgi foorumi tööd 24 tundi päevas. Seega võivad nende tegevused võtta teinekord aega.

Foorumi kasutusjuhised ja reeglid

1. Ropendamine ja ülemäärane vandumine ei ole lubatud.
2. Solvangute postitamine soolisel, rassilisel, etnilisel või mõnel muul diskrimineerival põhjusel on keelatud.
3. Sihilik teiste kasutajate solvamine või vaenu õhutamine on keelatud. Põhjendatud kriitika on lubatud kui see on tehtud viisakalt.
4. Spämm ei ole lubatud; palun hoia oma postitused võimalikult konstruktiivsed.
5. Pornograafiliste, seksuaalselt solvavate ja teiste kasutajate isiklikku infot ilma temapoolse selgesõnalise loata või muu ebaseadusliku materjali postitamine ükskõik millisel viisil või kujul on keelatud.
6. Kõik postitused on postitaja omand. Foorumi haldajal on õigus nõuda solvavate või muul moel käesoleva juhisega vastuollu minevate postituste muutmist või kustutamist.
7. Administraatorite või moderaatorite poolt tehtud otsuste vastu avalikult vaidlemine ei lubatud. Kõik kaebused või vastuväited tuleb esitada e-posti või privaatsõnumite teel.
8. Piltide postitamine on lubatud kui nende kasutamiseks on luba ja nende sisu ei lähe vastuollu teiste foorumi reeglitega. Kui sul on kavas postitada rohkem kui üks pilt või kui foorumi teema põhineb piltidel siis võimalusel pigem eelistage piltide üleslaadimisele nendele viitamist.
9. Signatuurid võivad sisaldada ühte (1) pilti, kuid need ei tohi olla suuremad kui 300x150 pikslit. Kui see on suurem kui ettenähtud suurus siis võidakse teilt administraatori või moderaatori poolt paluda pilti vähendada. Palun signatuure hoida alla kolme rea. Nende reeglite eiramisel võidakse teie signatuur kustutada.
10. Reklaam, välja arvatud spordisündmuste propageerimine, ükskõik millisel viisil ja kujul on keelatud, kui selleks pole eelnevalt saadud luba administraatorilt.
11. Esinemine administraatori, moderaatori või ükskõik millise teise foorumi kasutajana ükskõik millisel viisil on rangelt keelatud ja toob kaasa foorumi kasutamise keelu.
12. Korraga võib omada vaid ühte kasutajat. Kui sa soovid oma kasutajanime muuta siis kasuta selleks oma konto seadeid. Meil on õigus liita või kustutada dubleerivad kontod.
13. Ümberlükkamatu katse foorumi tehnilist toimivust häirida on keelatud.
14. Postita õigesse teemasse. Enne postitamist võta aega ja vaata, kuhu sinu postitus peaks minema. Kui sinu postitus on vales teemas siis võidakse see administraatori või moderaatori poolt ümber tõsta või isegi kustutada.
15. Kui sa näed, et teema on postitatud valesse kohta või postitus rikub foorumi reegleid siis anna sellest teada e-posti või privaatkirja teel administraatorile või kasuta foorumi funktsiooni "raporteeri"; palume mitte ise otse postitajat korrale kutsuma hakata.
16. Kasuta teemade loomisel ka kirjelduse välja. See vähendab võimalust, et keegi postitab samal teemal uuesti ning aitab lugejail lihtsamini otsustada, kas nad soovivad seda teemat lugeda. Soovitame alati enne postitust läbi vaadata ka viimaste päevade postitusi, et vältida posituste dubleerimist.
17. Püüa vältida aegunud teemadesse postitamist. Kui sa soovid jätkata vestlust, mis on rohkem kui kaks (2) kuud tagasi lõppenud, siis loo pigem uus teema ja anna märku, et see on teema, millest varem juba räägiti.


Ükskõik, millise eelpool mainitud reegli rikkumine toob kaasa karistuse, mida käsitletakse juhtum haaval. Kaebused, mis on tekkinud neist reeglitest, tuleb esitada administraatorile privaatselt, kasutades kas foorumi personaalset teavitust või tavalist e-posti. Iga juhtumi korral on kasutajal õigus otsust seitsme (7) päeva jooksul vaidlustada. Selle aja möödumisel jääb otsus lõplikuks ning edasikaebamisele ei kuulu.

 
cron